Nagy örömünkre szolgál, hogy a Kinder+SPORT programra idén is több száz iskola küldte el a jelentkezését, akiknek ezúton is szeretnénk megköszönni a részvételi szándékot. A sorsolás során a pályázók közül az alábbi 64 intézmény került be végül a programba:

 

A 2017/2018-as tanévben a programban résztvevő intézmények listája régiós bontásban:

Budapest

Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola

Budapest VIII. Kerületi Németh László Általános Iskola

Budapest XVIII. Kerületi Táncsics Német Nemzetiségi Általános Iskola

Budapest XIII. Kerületi Tomori Pál Általános Iskola

Budapest XVII. Kerületi Zrínyi Miklós Általános Iskola

Kőbányai Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Óbudai Nagy László Általános Iskola

Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola

Dél-Alföld

II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda Tázlári Tagintézménye

Bajai Eötvös József Általános Iskola

Méhkeréki Román Nemzetiségi Kétnyelvű Általános Iskola

Neumann János Egyetem Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Óvoda, Kecskemét

Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye

Szegedi Jerney János Általános Iskola

Szegedi Zrínyi Ilona Általános Iskola

Varga Domokos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunszentmiklós

Dél-Dunántúl

Barcsi Arany János Általános Iskola

Festetics Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Somogyfajszi Tagintézménye

Homokszentgyörgyi I. István Általános Iskola

Hunyadi János Általános Iskola és AMI, Kaposmérő

Mikszáth Kálmán Utcai Általános Iskola, Marcali

Zombai Általános Iskola Tengelici Tagiskolája

Pécsi Bánki Donát Utcai Általános Iskola

Szekszárdi Garay János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Észak-Alföld

Hétvezér Baptista Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola, Tiszaszalka

Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen

Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Nádudvar

Leveleki Gárdonyi Géza Általános Iskola

Orczy Anna Általános Iskola Móra Ferenc Általános Iskola Tagintézménye

Sója Miklós Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola, Nyíregyháza

Szent Efrém Görögkatolikus Óvoda,Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Debrecen

Tiszaföldvári Kossuth Lajos Általános Iskola

Észak-Magyarország

Bársony János Általános Iskola, Miskolc

Besenyőtelki Dr. Berze Nagy János Általános Iskola

Gyöngyösi Arany János Általános Iskola

Hejőbábai Zrínyi Ilona Általános Iskola

Horti Batthyány József Általános Iskola

Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola, Felsőzsolca

Miskolci Szilágyi Dezső Általános Iskola Görömbölyi Tagiskolája

Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola

Közép-Dunántúl

Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola, Esztergom

Csontváry Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Zalahaláp

Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola, Tatabánya

Hauser Lajos Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Úrkút

Lábatlani Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Padányi Biró Márton Római Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola, Veszprém

Széchenyi Zsigmond Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Baracs

Közép-Magyarország

Nagykőrösi Petőfi Sándor Általános Iskola

Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Pándi Általános Iskola

Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola

Tatárszentgyörgyi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Tápiósági Papp Károly Általános Iskola

Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola

Turai Hevesy György Általános Iskola

Nyugat-Dunántúl

Deák Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola, Zalaszentgrót

Deák Téri Általános Iskola, Sopron

Gárdonyi Géza és Szegi Suli Általános Iskola, Csonkahegyhát

Győri Váci Mihály Általános Iskola

Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és AMI Bobai Általános Iskola Tagintézménye

Söjtöri Deák Ferenc Általános Iskola

Szentpéterúri Általános Iskola

Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola