Nagy örömünkre szolgál, hogy a Kinder+SPORT programra idén is több száz iskola küldte el a jelentkezését, akiknek ezúton is szeretnénk megköszönni a részvételi szándékot. A sorsolás során a pályázók közül az alábbi 64 intézmény került be végül a programba:

A 2016/2017-es tanévben a programban résztvevő intézmények listája régiós bontásban:

Budapest

Deák Diák Általános Iskola

Karácsony Sándor Rózsatéri Református Általános Iskola és Óvoda

Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium

Szent István Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium

Budapest V. Kerületi Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium

Lázár Ervin Általános Iskola

Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola

Dél-Alföld

Császártöltési Bánáti Miklós Német Nemzetiségi Általános Iskola

Dobozi Általános Iskola

Kiskunhalasi Kertvárosi Általános Iskola

Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola

CSTÁI Galli János Általános Iskolája és Alapfokú Művészeti Iskolája

Kiskunhalasi Felsővárosi Általános Iskola

Szabó Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Gyakorló Általános és Alapfokú Művészeti Iskolája, Napközi Otthonos Óvodája

Dél-Dunántúl

Hegyháti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Hőgyészi Hegyhát Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium

Kurdi Körzeti Általános Iskola

Sásdi Általános Iskola

Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

Kaposvári Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Zrínyi Ilona Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskola

Mecsekaljai Iskola Köztársaság Téri Általános Iskola

Szekszárdi Babits Mihály Általános Iskola

Észak-Alföld

Dankó Pista Egységes Óvoda- Bölcsőde, Általános Iskola, Szakképző Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola

Diószegi Lajos Általános Iskola

Karcagi Arany János Általános Iskola

Tomajmonostorai Általános Iskola

Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Debreceni Benedek Elek Általános Iskola

Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Újfehértói Általános, Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat és Szakiskola Erkel Ferenc Tagintézménye

Észak-Magyarország

Bartók Térségi Általános Iskola Kossuth Lajos Tagintézménye

Rátkai Német Nemzetiségi, Kéttannyelvű Általános Iskola

Selyemréti Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Szendrői Református Általános Iskola és Óvoda

Bátonyterenyei Bartók Béla Térségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium

Salgótarjáni Általános Iskola Beszterce-lakótelepi Tagiskolája

SÁI Kodály Zoltán Tagiskolája

Közép-Dunántúl

Batthyány Fülöp Gimnázium és Általános Iskola

Gorsium Általános Iskola

Lepsényi Fekete István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola

Ácsi Gárdonyi Géza Általános Iskola

Horváth István Általános Iskola

Hriszto Botev Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola

Tapolcai Bárdos Lajos Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye

Közép-Magyarország

Nagytarcsai Blaskovits Oszkár Általános Iskola

Pilisborosjenői Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Szigetújfalui Móra Ferenc Általános Iskola

Vecsési Halmi Telepi Általános Iskola

Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola

Dabasi Kossuth Lajos Általános Iskola

Tápiószentmártoni Kubinyi Ágoston Általános Iskola

Zöldsziget Körzeti Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola

Nyugat-Dunántúl

Borsfai Fekete István Általános Iskola

Csertán Sándor Általános Iskola

Fazekas József Általános Iskola

Kardos László Általános Iskola

Kiskanizsai Általános Iskola

Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola Péterfy Sándor Tagintézménye

Rozgonyi Úti Általános Iskola

Szombathelyi Neumann János Általános Iskola