Nagy örömünkre szolgál, hogy idén a Kinder + SPORT programra több, mint 300 iskola küldte el a jelentkezését, akiknek ezúton is szeretnénk megköszönni a részvételi szándékot. A február 16-án megtartott sorsoláson kiderült, hogy a pályázók közül az alábbi 64 intézmény kerül be a programba.

A 2015/2016-os tanévben a programban résztvevő intézmények listája régiós bontásban:

Budapest

Budapest XIII. Kerületi Hunyadi Mátyás Általános Iskola Vizafogó Tagiskolája

Budapest XVIII. Kerületi Csontváry Kosztka Tivadar Általános Iskola

Wesley János Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola és Gimnázium

ORCHIDEA Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Óvoda,Általános Iskola és Gimnázium

Gádor Általános Iskola

Molnár Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Budapest XIII. Kerületi Számítástechnikai Általános Iskola

Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola

Közép-Magyarország/Pest megye

Székely József Református Általános Iskola

Monorierdei Fekete István Általános Iskola

Klapka György Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Pomázi Német Nemzetiségi Általános Iskola

Ritsmann Pál Német Nemzetiségi Általános Iskola

Érdi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola

Dömsödi Széchenyi István Általános Iskola

Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola

Észak-Magyarország

Bőcsi Általános Iskola és Szakiskola, Alapfokú Művészeti Iskola

Megyaszói Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola

Sajókeresztúri Eötvös József Általános Iskola

Bükkábrányi Arany János Általános Iskola

Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola

Fazekas Utcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola

Kiss Árpád Általános Iskola

Észak-Alföld

Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola

Színi Károly Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

Kunmadarasi Általános Iskola

Tiszatenyői Szent István Általános Iskola

Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola

Középkerti Általános Iskola

Szolnoki Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola és Néptánc Alapfokú Művészeti Iskola

Martfűi József Attila Általános Iskola

Dél-Alföld

Csabacsűdi Trefort Ágoston Általános Iskola

Kunszállási Tóth Pál Általános Iskola

Kalocsai Eperföldi Általános Iskola

Mindszenti Általános Iskola

Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Izsáki Táncsics Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Ágasegyháza-Orgovány Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Közép-Dunántúl

Felsőgallai Széchenyi István Általános Iskola

Szigligeti Általános Iskola

Móri Radnóti Miklós Általános Iskola

Református Általános Iskola Balatonfüred

Munkácsy Mihály Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola

Chernel István Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Várkerti Általános Iskola

Oroszlányi József Attila Általános Iskola

Nyugat-Dunántúl

Tápi József Attila Általános Iskola

Zalaszentbalázsi Petőfi Sándor Általános Iskola

Dr. Papp Simon Általános Iskola

Radó Tibor Általános Iskola és Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény

Celldömölki Városi Általános Iskola

Kőrösi Csoma Sándor-Péterfy Sándor Általános Iskola

Deák Téri Általános Iskola

Ujhelyi Imre Általános Iskola

Dél-Dunántúl

Kölesdi Béri Balogh Ádám Általános Iskola

Balatonszentgyörgyi Dobó István Általános Iskola

Batthyány Kázmér Általános Iskola

Nagyberényi Dr. Faust Miklós Általános Iskola

Marcali Noszlopy Gáspár Általános És Alapfokú Művészetoktatási Iskola Mikszáth Kálmán Utcai Iskolája

Paksi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Óvoda

Barcsi Általános Iskola Arany János Tagiskolája